4TANGO kolektyvo kūrybinis kelias prasidėjo 1999-aisiais, kai Vilniaus dienų festivalyje buvo parodytas pirmasis lietuviškas tango spektaklis. Ansamblio nariai yra respublikinių konkursų laureatai ir 2002 metų tarptautinio konkurso A.Piazzolla Music Award Italijoje finalininkai.

Pripažinimą pelnė tarptautiniuose akordeono muzikos festivaliuose, Didžiajame muzikų parade, Kristupo vasaros festivalių koncertuose. 2002 metais su solistu J.E.Gimenezu įrašė tradicinių tango dainų, o 2004-aisiais su fleitininke iš Taivano Li Ming Chen — A.Piazzollos tango kompaktinę plokštelę. 2005 m. išleistas A.Piazzollos dainų diskas, kurį 4TANGO įgrojo su soliste B.Bublyte. Tais pačiais metais ansamblis paruošė ir atliko programą „Fantastiškos naktys Buenos Airėse“ su Vilniaus savivaldybės choru „Jauna muzika“.

2006 m. 4TANGO su dideliu pasisekimu dalyvavo tarptautiniuose tango festivaliuose – pirmajame tarptautiniame Baltijos Tango festivalyje Vilniuje ir didžiausiame pasaulyje Tango festivalyje Suomijoje, Seinajoki mieste. Pastarajam festivaliui ansamblis paruošė programą su Lietuvos nacionalinės filharmonijos soliste J.Leitaite; su ja taip pat įrašė XX amžiaus šlagerių albumą, kuriame dominuoja M.Dietrich dainos. Taip pat su šia dainininke paruošta programa sakralinės muzikos projektui „Pax et Bonum“.

Naujausias 4TANGO darbas – gražiausios tango dainos, atliekamos su viena perspektyviausių Lietuvos dainininkių Ieva Prudnikovaite. Ansamblis taip pat populiarina M.Kagelio, I.Stravinskio, H.Villa-Lobos ir kitų šiuolaikinių kompozitorių kūrybą.

Kolektyvo muzikantai — Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventai: Kristina Žebrauskaitė (akordeonas), Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Birutė Bagdonienė (altas), Donatas Bagurskas (kontrabosas). Pastarieji du atlikėjai — Šv.Kristoforo orkestro koncertmeisteriai.

4TANGO repertuare – beveik pusšimtis įvairių stilių instrumentinės tango muzikos nuo Gardelio iki Piazzollos, bet mes neįsivaizduojame tango be dainavimo. Todėl kuriame programas su dainininkais. Juk jaudina, kai švelni, santūri ar vylinga melodija pasiekia tavo širdį kartu su tokiais žodžiais: „tu užmerkei savo juodas akis, tavo veidas pabalo, ir mes pavertėme tavo tylą varpų skambesiu“, „esu tik paklydęs paukštis, ir naktis yra veidrodis, atspindintis mano vienatvę“, „ieškojau tavęs tikėdamasis savo išlaisvinimo“…

Jeigu Jus domina ši paslauga, maloniai prašome susisiekti nurodytais kontaktais.

Sveiki, atvykę!

SimasMusic.com - tai patyrusi renginių organizatorių ir vedėjų komanda, dirbanti su plataus spektro renginiais.

Mes įgyvendiname net pačias beprotiškiausias idėjas ir profesionaliai organizuojame renginius už prieinamą kainą.

Daugiau apie mūsų paslaugas rasite čia.

Kontaktai

Simonas Indrašius
tel. +370 620 37755
info@simasmusic.com

SimasMusic.com
FB.me/SimasMusic
Twitter.com/SimasMusic

Patinka? Spausk!
Karaokė dainų sąrašas
karaoke list

Visos teisės saugomos LR įstatymų numatyta tvarka. SimasMusic.com © 2011