Teisinga, šmaikšti, rimta ir nauja – radijo laida apie kylančias Lietuvos žvaigždes

2011-09-26

Radijo mikrofonasLietuvoje lyg ir praėjo dydysis „vienamečių žvaigždžių fabriko“ sindromas, karaliavęs ištisus penkis metus ir mes plojame katutėmis. Kad ir kaip TV eteryje bekaraliautų naujai kepamos merginų grupės, kurias tarpusavyje galima atskirti nebent išoriniais požymiais, bent jau TV projektai, pritraukiantys daugiau žmonių pradeda atsisukti į kokybę. Kaip antai Lietuvos talentai, neužiilgo Lietuvoje pasirodysiantis „X-factor“, bei tie patys „Šok su manimi“ arba „Tu gali šokti“ eina link kompromiso, kuris leidžia ir paganyti akis ir nėra čestuškų fabrikai.

Mes, norime matyti ir matome kylančias arba besiruošiančias užgimti tikrąsias Lietuvos žvaigždutes, kurios nori ir geba kurti kokybišką produktą. Tai nebūtinai vien alternatyvios muzikos kūrėjai, tokių stilių kaip indie-rock, folk-rock arba galų gale net ir electro, klubinės muzikos kurėjai, bet tiesiog žmonės, tikrai verti kitų įvertinimo dėl savo pastangų ir galbūt, duok Dieve, būsimo indėlio į Lietuvos muzikos kultūrą. Mes ne tik norime matyti, bet norime, kad išgirstumėte ir Jūs, mieli draugai ir „Geras FM“ klausytojai. Ir vertintumėte. Ir išsakytumėte savo nuomonę. Ir kritiką. Nes tokie dalykai yra itin sveiki, besiformuojančiam itin gero balso savininkės ar rusyje grojančio, nerealaus talento, gitaristo stiliui, ypač jei tai girdima iš teisingų žmonių, kaip Jūs.

Dviejų valandų trukmės laida bus transliuojama vieną kartą per savaitę. Jos metu išgirsite:

  • tiek tikras, tiek žurnalistų iš piršto laužtas pseudo naujienas;
  • bus klausiama Jūsų nuomonės apie vieną arba kitą kylančią ar besileidžiančią žvaigždę;
  • turėsite galimybę išgirsti tikrų Lietuvos žvaigždžių pasakojimus apie jų karjeros pradžią;
  • bus pristatomi NAUJI atlikėjai ir jų dainos, o Jūs galėsite juos „palaiminti“ arba „pasmerkti žūčiai“ Lietuvos padangėje;
  • bus pristatomos naujienos iš Stars & Legends karaokė turnyro.

Skelbiamas konkursas laidos pavadinimui išrinkti! Siūlykite savo pavadinimus komentaruose facebook’e arba balsuokite už jau paskelbtus (spauskite prie komentaro „patinka“ (like)) ir mes Jus pakviesime apsilankyti pirmojoje laidoje! :)

pagarbiai, laidos vedėjas,
Simas

https://www.facebook.com/notes/simonas-indra%C5%A1ius/teisinga-%C5%A1maik%C5%A1ti-rimta-ir-nauja-radijo-laida-apie-kylan%C4%8Dias-lietuvos-%C5%BEvaig%C5%BEdes/10150326711109239

Pasisakyti

Bendraukime

Sveiki, atvykę!

SimasMusic.com - tai patyrusi renginių organizatorių ir vedėjų komanda, dirbanti su plataus spektro renginiais.

Mes įgyvendiname net pačias beprotiškiausias idėjas ir profesionaliai organizuojame renginius už prieinamą kainą.

Daugiau apie mūsų paslaugas rasite čia.

Kontaktai

Simonas Indrašius
tel. +370 620 37755
info@simasmusic.com

SimasMusic.com
FB.me/SimasMusic
Twitter.com/SimasMusic

Patinka? Spausk!
Karaokė dainų sąrašas
karaoke list

Visos teisės saugomos LR įstatymų numatyta tvarka. SimasMusic.com © 2011