SimasMusic.com – tai patyrusi renginių organizatorių ir vedėjų komanda, dirbanti su plataus spektro renginiais. Mes įgyvendiname net pačias beprotiškiausias idėjas ir profesionaliai organizuojame renginius už prieinamą kainą. Čia galite trumpai susipažinti su mūsų komandos nariais:

 

Simas

Jaunas, charizmatiškas ir žodžio kišenėje neieškantis renginių vedėjas bei organizatorius.

Prieš pradėdamas dirbti individualiai, dirbo keliose renginių organizavimo įmonėse, didžiausiame Lietuvoje festivalyje, užsiėmė klubų bei barų vadyba. Vėliau nusprendė suburti jaunų ir perspektyvių žmonių komandą, galinčią įgyvendinti net pačias beprotiškiausias idėjas bei kurti gražius ir profesionalius renginius už prieinamą kainą.

Simas rašo scenarijus, organizuoja ir veda: vestuves, karaokė vakarėlius, protų kovas ir kitokio pobūdžio renginius.

Juozas

Profesionalus ir linksmas, vietoje nenustygstantis renginių vedėjas bei organizatorius.

Dar vienuolikos metų pradėjęs dainuoti kapeloje „Ventukai“, pradėjo domėtis renginiais ir jų organizavimo ypatumais. Tikros renginių vedėjo savybės, kaip nuolatinis entuziazmas, iškalba ir geras humoro jausmas atvedė Juozą į pramogų pasaulį, kuriame jis jaučiasi kuo puikiausiai. Neseniai atgaivinęs kapelą ir perėmęs jos vadovo pareigas, toliau dirba renginių srityje.

Juozas rašo scenarijus, organizuoja ir veda: vestuves, bernvakarius, mergvakarius ir kitus renginius.


TomasTomas

Šmaikštus, dinamiškas ir žodį it špagą valdantis renginių vedėjas ir organizatorius.

Pradėjo vesti renginius dar mokykloje. Daugiau nei 3 metus veda protų kovas baruose ir privačiuose vakarėliuose, vestuves, kitus renginius. Yra dalyvavęs ir vedęs kelias TV laidas. Charizma, improvizacija, humoras ir emocinis ryšys su publika – pagrindiniai Tomo koziriai.

Tomas rašo scenarijus, konsultuoja maitinimo klausimais, organizuoja ir veda: protų mūšius, korporatyvinius vakarėlius, vestuves, bernvakarius, mergvakarius ir kitus renginius.

Martynas – Dj Marchius

Profesionalus dj’us, šviesų dizaineris, garso operatorius.

Viską kas susiję su technine renginio dalimi, dažniausiai įgyvendina Marchius. Laidai, kabeliai, antgaliai, instaliacijos, lemputės, ekranai, garso kolonėlės, instrumentai – tai jo stichija.

Ilgą laiką grojo įvairiuose klubuose, kai dj’um galėjo būti ne kiekvienas, o tik didele patirtimi ir itin geru muzikiniu skoniu galintis pasidalinti žmogus. Buvo vieno žymiausių Vilniuje klubų vadybininkas, šiuo metu dirba sporto baro pagrindiniu garso bei šviesų techniku ir, savaime suprantama, įvairiuose renginiuose.

Marchius įgarsina koncertus, groja vestuvėse, gimtadieniuose, įvairaus pobūdžio renginiuose.

Marius – Dj Mo

Profesionalus dj’us, garso operatorius.

Groja visą savo gyvenimą, rezidavo visuose garsiausiuose klubuose Vilniuje. Jo arkliukas – itin plati fonoteka bei idealus muzikos parinkimas. Marius bet kokiam renginiui suteikia gerą nuotaiką, parinkdamas puikią foninę muziką, visada randa puikią dainą jaunųjų šokiui ir pakelia visus svečius nuo stalų.

Marius įgarsina karaokės vakarėlius, groja vestuvėse, gimtadieniuose, mergvakariuose ir kituose renginiuose.

Aistė

„Pagaus“ ir užfiksuos akimirkas, kurių paprasta akis gali net nepamatyti.

Pradėjusi nuo įvairių kursų ir konsultacijų pas profesionalius fotografus, Aistė šiuo metu dirba spaudos leidinių grupėje. Daugiausia patirties sukaupė fotografuojant renginius, tad jei norite gražiai ir nebrangiai įamžinti savo renginį – tai geriausias pasirinkimas.

Aistės fotografijų pavyzdžius rasite čia: http://aistesphoto.wordpress.com/

Jurgita

Jūsų gyvenimas prieš jos fotoaparatą taps pasaka.

Jurgita fotografija užsiima tik dėl savo pomėgio. Tik mylintis tokį darbą žmogus, gali pateikti galutinį nuotraukos variantą tokį, kurį norisi pasikabinti ant sienos. Kaip beje, padarė ne vienas jos fotografuotas žmogus.

Tegul nuotraukos kalba pačios už ją: http://www.flickr.com/photos/pavilionyte/

Bendraukime

Draugai
Sveiki, atvykę!

SimasMusic.com - tai patyrusi renginių organizatorių ir vedėjų komanda, dirbanti su plataus spektro renginiais.

Mes įgyvendiname net pačias beprotiškiausias idėjas ir profesionaliai organizuojame renginius už prieinamą kainą.

Daugiau apie mūsų paslaugas rasite čia.

Kontaktai

Simonas Indrašius
tel. +370 620 37755
info@simasmusic.com

SimasMusic.com
FB.me/SimasMusic
Twitter.com/SimasMusic

Patinka? Spausk!
Karaokė dainų sąrašas
karaoke list

Visos teisės saugomos LR įstatymų numatyta tvarka. SimasMusic.com © 2011